Close

08. 12. 2015

Lubage esitleda – edukad ja edumeelsed liidrid!

Pilt1

HCD Services koostöös oma hea partneri Tehnopoliga viis ajaperioodil oktoobrist detsembrini´15 läbi edukate ja edumeelsete juhtide klubisarja “Edukaks läbi inimeste”. Interaktiivse klubisarja raames arutlesime tõeliselt olulistel temaatikatel: millised liidrid on teiste käivitajad ja kuidas nad iseendid käivitavad? Milliste väljakutsetega nad oma rollis igapäevaselt silmitsi seisavad ja kuidas neid tekkivaid dilemmasid edukalt ületavad? Milliseid inimesi värvates ja juhtides jõutakse maailma ning mil moel loob juht koos oma inimestega globaaseid lahendusi? Kuidas oma inimesi läbi muudatuste juhtida ja pika-ajalisi võite luua nii inimeste endi kui organisatsiooni jaoks? Sõna võtsid tõeliselt tegijad liidrid, jagasime kogemuslugusid ja maailma parimaid praktikaid, innovaatilisi lähenemisi ja inspireerivaid ideid, lahendasime üheskoos juhtumiuuringuid, tegime veidi teatrit ning lõime strateegiaid.

“Klubi sari oli motiveeriv ja innustav saamaks ühist teadmist sama valdkonna inimeste/juhtidega ning jagamaks oma kogemusi. Väga põnev oli näha kõiki rõõmuga kaasa töötamas ja lisaks uute kogemuste saamisele ka tõhusalt koostööd tegemas“. „Tehnopol väärtustab avatult uute ja innovaatiliste juhtimispõhimõtete rakendamist tehnoloogiaettevõtetes – juhtide klubi formaat koostöös väga professionaalse HCD’ga on tõenäoliselt üks parimaid viise selleks.”  Toomas Türk, Tehnopol

Sügav kummardus kõigi tõeliselt inspireerivate esinejate, ülivinge audientsi ja särisevate emotsioonide eest – laskem siis pigem piltidel meie ühisest eduteekonnast jutustada! :)

.

EnglishEstonia