Close

Töötuba : Kiirabi, tank, allveelaev ja masinakeskus – toimiva meeskonna masinavärk

the_machinery_of_a_functioning_team_HCD_Services+

Ühes toimivas staabis on korralik masinavärk ning kindlasti on seal esindatud kiirabi, allveelaev ja tank. Igaühel neist on oma missioon, oma motivatsioon ja oma tugevused. Kuidas see staabi kaardivägi aga panna teineteist veelgi paremini mõistma, usaldama, kommunikeerima – ühesõnaga koostööd tegema? Ikka sel moel, et iga masinavärgi esindaja oleks õnnelik, mõistetud ja mõistev hästitoimivas, toetavas ning edukas masinakeskuses.

Täpselt samal põhimõttel toimib ka eduka organisatsiooni motiveeritud, inspireeritud ja efektiivne meeskond – suurepärase koostöö sünergial eesmärkide suunas töötav ja neid saavutav organisatsioon! “Kiirabi, tank ja allveelaev- toimiva meeskonna masinavärk“ töötoas sünnivad toimivad meeskonnad, mille liikmed õpivad nii iseendid kui oma kaaslaseid veelgi paremini tundma, nende motiive ja motivatsioone paremini mõistma, nende tugevusi hindama ja –olgem ka ausad- eripärasid enam aktsepteerima! Ja just sellised koos toimivad, teineteist toetavad ja hindavad meeskonnad loovadki tõelisi edulugusid – ettevõtteid, mis on tipus nii enda inimeste kui välismaailma silmis.

Selle ennastavastava, praktilise ja interaktiivse töötoa raames:

  • kaardistad Sa oma ootused ja eesmärgid väärtustatud meeskonna liikme ja organisatsiooni esindajana ning asud läbimõeldult oma visiooni suunas tegutsema;
  • läbi analüüsi määratled ära kes oled Sina oma staabi masinavärgis ning millist rolli kannavad selles Sinu kaaslased;
  • õpid Sa nii iseend kui oma meeskonnaliikmeid paremini mõistma ning aktsepteerima;
  • saad teada kui väga Sinu kaaslased Sind väärtustavad ja omakorda saad Sa ka ise neid kiita;
  • lood Sa üheskoos oma kaaslastega usalduslikus keskkonnas erinevate interaktiivsete, lõbusate ja sügavate arutelude najal tõeliselt võimsa meeskonna, mis baseerub mõistmisel, austusel ja avatusel. Ja just sedamoodi sünnivadki tõeliselt vägevad ettevõtted! 🙂

Poolepäevane interaktiivne ja ausat endasse- ning teistesse vaatamist soodustav töötuba on silmaringiavardav, praktilineühtsustunnetsoodustav ja kahtlemata kaasahaarav. Värvikad ja värvilised (sõna otseses mõttes, kusjuures!) tegijad lahkuvad töötoast indiviididest koosneva võimsa meeskonnana, kellel on veelgi parem arusaam iseendast, oma kaaslastest ning ühiselt edukuse saavutamisest.

Ka saavad kõik osalejad endaga kaasa praktilised temaatikat kajastavad illustreerivad materjalid ja koolituse raames kosutavat “kütust” maitsvate suupistete ning karastusjookide näol.


EnglishEstonia