Close

Meist

Oled Sa mõelnud, miks ühed ettevõtted justkui linnulennul eduredelil kõrgustesse tõusevad, samas kui teised üleskeeratava mängulinnu kombel kondijõu vaibudes nokkapidi põrandasse kinni plärtsatavad? Tegelikult on põhjus ehk isegi ootamatult lihtne – INIMESED. Inimesed Sinu ettevõttes, kes õigel käivitamisel loovad tõeliselt vägevaid ning võimsaid organisatsioone ja kogukondi.

Saame tuttavaks - mina olen maailma muutev visionäär ja parenduste initsiaator:

FOTO

Mina olen Katri – rahvusvaheliselt CIPD (Chartered Institute of Personnel and Development Londonis, Suurbritannia) kvalifitseeritud personalijuht, rahvusvaheliselt akrediteeritud lahenduskeskne coach, valdkonna-põhistel teemadel kõneleja, autor ja koolitaja-fassilitaator.

Lisaks igapäevasele tööle personalijuhi rollis on mu suureks kireks kirjutamine – ikka inimestest! Olen avaldanud oma artikleid DPG Community raames, ajakirjas “Personali Praktik” ning samuti tegutsen ka ajakirja “Director” kaasautorina. Mind on 2014.a. juulis DPG (Developing People Globally) poolt tunnustatud Top Collaborator tiitliga. Lisaks olen veel sertifitseeritud läbirääkija ja CIPD liige.

Minu valdkonnapõhised põhikompetentsid on muudatuste juhtimine, motivatsiooniprogrammid, talentide ja järelkasvu arendamine, inimkapitali ning liidrite arendamisel põhinev organisatoorne strateegia, töösoorituse hindamine, tööandja mainekujundus, koolitamine, mentorlus ning coaching.


EnglishEstonia