Close

Töötuba : Tee ajast oma partner!

Make_time_your_partner_HCD_Services++

Kui tihti leiad Sa end olukorrast, et Sinu mailbox on pungil veel vastamata, kuid üliolulistest kirjadest; Sinu prioriteetidenimistu on paarilt post-it märkmepaberilt kasvanud kolmele A4-le; Sinu telefon heliseb lakkamatult ja kõik nõuavad miskit, mille tähtaeg oli juba eile; ülemus ja kolleegid on rahulolematud ning süüdistavad Sind organiseerimatuses; Sul on pidevalt tunne, et vead kedagi alt, aga ometigi Sa püüad, kohe tõepoolest püüad? Ja kodust ei mäleta Sa muud kui seda, kuidas ööpimeduses esikust magamistuppa kikivarvul hiilida ning varavalges kõhu korisedes silmad poolkinni ja juuksed veel hommikudušist niisked kontori poole kimada? See olukord on Sulle liigagi tuttav?

Aga nüüd kujuta ette mõneti teistlaadset situatsiooni: Sinu mailbox on organiseeritud ning tähtsad kirjavahetused õigeaegselt peetud; Sul on oma kalendermärkmikus selge ülevaade oma prioriteetidest ja nende tähtajad on stressitekitamata saavutatavad; Sinu telefon heliseb vaid selleks, et miskit täpsustada; Sinu ülemus ja kolleegid kiidavad Sind kui tõeliselt efektiivset professionaali, kellel on kõik kontrolli all; Sa oled iseendaga rahul ja näed reaalselt oma tegevuse positiivseid resultaate. Sul on aega kodus õhtutundidel einestada, teleka ees lösutada, hommikuti korralikult einestada ja nädalavahetused oma lähedastega veeta, sest kõik tõesti ONGI kontrolli all.

Kui see pilt on Sulle meelepärane ehk isegi hädavajalik, siis saa ajaga sõbraks „Tee ajast oma partner!“ töötoas ning haara kontroll enda kätte.

Selle praktilise, strateegilise ja interaktiivse töötoa raames:

  • saad Sa reaalse arusaama oma suhtumisest aega, ülevaate oma ajakasutusest ning sellest, miks ja kelle jaoks Sa miskit teed;
  • tutvud Sa 6 suurepärase ajakasutuse põhimõttega ning sellega, kuidas asju efektiivselt teha;
  • õpid Sa keskenduma oma tegelikele prioriteetidele (seejuures loobudes tõelistest nö ajavarastest), toimivat delegeerimisoskust ning sellele, millal edasi pingutada ja millal lasta asjadel minna;
  • omandad Sa praktilised vahendid, kuidas strateegiliselt ja edukaltoma aega planeerida ning eesmärgid saavutada;
  • Sinust saab silmapaistev ajajuhtija, kes on igas oma elusfääris edukas elunautija! 🙂

Poolepäevane interaktiivne ja strateegiline töötuba on praktiline, tulemustele orienteeritud ja kahtlemata elumuutev. Osalejad lahkuvad töötoast superajajuhtijatena, kel on kotis valmis plaan, taas saavutatud kontroll oma elu üle ja hinge pugenud rahulolutunne. Neil on teadmine ja „relvad“ – nad on võitmatud!

Ka saavad kõik osalejad endaga kaasa praktilised temaatikat kajastavad illustreerivad materjalid ja koolituse raames ajaga nii Sina peale, et neil pole kiiret nautida maitsvaid suupisteid ning karastusjooke.

EnglishEstonia