Close

Teenused : Töötoad

Workshop_HCD_Services
Meie töötoad on:
  • mängulised ja loovad – meile ei meeldi laua taga istumine ja loengu pidamine (see on lihtsalt igav!), sest me usume, et nii mängulisuse kui oma loovuse rakendamine toetavad uute teadmiste omandamist parimal võimalikul moel;
  • praktilised ja intensiivsed – me usume, et teooria on teatud määral vajalik, aga see muutub eluliseks just läbi praktika. Selleks, et saada uute oskuste meistriks (või isegi muuta need oma DNA-ks!), tuleb harjutada, harjutada, harjutada!
  • unikaalsed – iga töötuba oma omanäoline, sest selles osalevad inimesed on unikaalsed.
  • täiesti Sinu enda looming – meie oleme fassilitaatorid ja anname Sulle vajalikud vahendid, kuid sisu ja selle teostus tuleb Sinult. Kas pole lahe?
  • arendavad ja kasvu soodustavad – korraldatava töötubade eesmärgiks on saada nii indiviidi kui professionaalina veelgi paremaks ja toetada ka teisi sel teekonnal. Sa saavutad soovitud tulemused ja samas naudid ka sinna jõudmise protsessi!
Avalikud Töötoad

korraldatud neile indiviididele, kestahavad end arendada, proovile panna ja veelgi paremaks saada inspireerivas,lõbusas ning loomingulises keskkonnas teiste sama soovivate inimeste keskel.

Mugandatud Töötoad

loodud ja kohaldatud just Sinuorganisatsiooni inimeste vajadustele, ootustele ja seatud sihtidele. Võtaühendust ja tee juba täna oma organisatsiooni edulooga algust!

EnglishEstonia