Close

01. 10. 2015

Saage tuttavaks: tšempionid, tagasisidestamise tšempionid!

Tagasiside_25.09

25. septembril kohtusid tagasisidestamise töötoa raames tõeliselt edukad ja edumeelsed indiviidid: tõeliselt inspireerivad isiksused, kes väärtustavad nii inimesi enda ümber kui ka iseennast; kes julgelt jagasid teineteisega oma kogemusi ja toetasid üksteist oma (eneseavastuslikul) teekonnal; kes olid avatud ja soovivad olla endast parim versioon. Ka astusid nad julgelt vastu väljakutsetele ning nihutasid vapralt oma mugavustsooni piire. Ja nad teavad, mida “hommikusöögiks süüa”, et olla oma igapäevas veelgi edukamad – tagasisidet, muidugi! Oskuslikult, läbimõeldult ja tulemuslikult. Bravo, tšempionid!

“Tänan väga ülitoreda töötoa korraldamise eest, oli suur rõõm sellest osa võtta. Töötoa teeb eriliseks see, et vaadatakse kumbagi osapoolt – kuidas olla edukas mitte ainult tagaside andjana vaid ka selle saajana. Tõeline tagasiside tšempion peab tundma mõlemat rolli hästi. Töötoas osalejad panustavad päeva kestel aktiivselt ka ise, luues nii koos unikaalse ja hindamatu kogemuse. Videoharjutused rollimängudega suurendavad tublisti võimet tagasisidestada, iga osaleja lahkub selles vallas tugevama ja julgemana.” Holger Biene, Küehne+Nagel

“Otsustanud osaleda töötoas “Tśempionid tagasisidestavad”, astusin ma enda jaoks täiesti tundmatusse kohta. Püüdsin eelnevalt uurida, mis toimub, kuid saades Maritilt selge vastuse, tule ja saa uus kogemus, tegi teema veel põnevamaks. Uued inimesed minu ümber, uus õhkkond, uudishimu – värskendab igal sammul. Töötoas kohtusin toredate, rõõmsameelsete inimestega, rääkimata säravast ja igati positiivsest koolitajast, juhist Katrist. Huvitav oli arutleda eluteemadel, olla erinevates rollides ja saada aru, mis tavapärastes situatsioonides tegelikult märkamata jääb, milline oled tagasiside andjana, saajana. Töötoas sain enesekindlust ja julgust astuda edasisi samme enesarenguteel, et olla iga päevaga targem ja teadlikum.” Kersti Toots.

EnglishEstonia